BD
BA
puseeeeeeeeek...

H u m o r

Kouzelný kapky??!!

11. srpna 2010 v 22:27 | Euridika
Nevím jak vy, ale já, když se rozhodnu pro něco, hned to musím mít (nebo udĕlat). Vím, že to není dobrá vlastnost ale nemůžu si pomoc. A nejhorší je to, že to zdĕdily, po mnĕ, i moje dcerušky. Tak např., dnes mi volala starši dcera a poprosila mĕ abych řekla svojí doktorce že mám vysoký oční tlak. Proč? Proto, aby mi předepsala kapky které, (údajnĕ?!), způsobují růst řas. Na konci rozhovoru, přidala: "Nevzdávéj se, a nevracéj se bez kapek, protože nemůžu bez ních!!!"  - Hahahaaaaa…

Mám problém s „váhou“

14. června 2010 v 16:40 | Euridika
Mám problém s "váhou". Vlastnĕ teď ani né ale když sem byla malá...to byl moc výrazný problém, hahaha.
Ja vám to nĕjak zkusím přirovnat, ano? Tak, např. mamka nám (sestře a mnĕ) vždycky kupovala stejnĕ, (to hlavnĕ myslím na mlstnosti: tatranky, lakrumáčky, lentilky, nanuky atd.), a já jsem všechno vážila v dlaní a co bylo tĕžší, to jsem si nechala. Ale byla jsem chudinka (hahaha...) protože mĕ nikdo nechápal proč to dĕlám, kromĕ mĕ.

Už sem tu!

8. června 2010 v 13:34 | Euridika
Už sem tu a jdeme dál, tak pohyb, slečny (hahaha...)!
Už sem tu

Ahojka...

Zase odjezd...

3. června 2010 v 22:20 | Euridika
Zase jedu do Záhřebu na pár dní, tak buďte hodný na mého čmeláčka!!!! Však on bude žalovat, bachááááá (hahaha)!

Jdeme se smát

7. května 2010 v 12:26 | Euridika
Drahé moje dĕti, tento članek prostĕ musím napsat. Jak práva, pravcatá česká holka, vždy jsem pro humor a nejlépe se cítím v društvu stejných lidí.
Chápu a vím že nejsme všichni lidé stejný, ale vím i to, že si každý může vybrat společnost v níž se bude cítit pohodlnĕ, že? Stejnĕ myslí i Vladko a to mĕ hodnĕ raduje.
To neznamená, že když je potřeba, nemužeme (nebo neznáme) vážnĕ komunikovat s druhými lidmy! Takže, lidičky zlatý, mĕli bysme využít, každý vhodný okamžik v životĕ, pro smích ale i na svůj účet.
Zase jdu do Zahřebu a hned jak se vrátím, navštívím vás.

Víte jaký je Vladko?

6. května 2010 v 11:22 | Euridika
Víte jaký je Vladko? V Chorvatsku by řekli: "Kdo ho nezná, draze by ho zaplatil". No, tak ja vám řeknu jaký je. Já i teď, musím dávat pozor, kdy dĕla srandu a kdy hovoří vážnĕ. Tak si asi dovedete představit jak se chová vůči cizím lidem.

Zázračný pleťový krém

14. dubna 2010 v 18:43 | Euridika
Jak už jsem napsala, mám pihy. Dnes už mi to nevadí ale když jsem byla malá holka, hroznĕ mĕ to vadilo.
To vĕdĕli všichni z mojí rodiny, takže i můj strýc Laďa který mĕl velkou vůly zbavit mĕ toho zla. Udĕlal zázračný krém (to jsem si aspoň myslela)...z mouky, vody, špetky soli, oleje, skořici (a kdoví z čeho ještĕ). Potom mi ten "zázračný" pleťový krém natřel na tvář a výraznĕ zdůraznil abych ho nechala aspoň půl hodiny působit. Jasnĕ že jsem ho poslechla! Potom jsem sedla před zrcadlo a rychle stírala krém a Laďa se nĕjak divnĕ smál dohromady s mojí starší sestrou.
Bohužel, "zázračný" krém nefungoval, ještĕ dnes nevím proč, hahaha...

Detektivní příbĕh

30. března 2010 v 20:18 | Euridika
Slavný a dlouholetý vĕdec, jménem Vladko, jednoho dne našel u Ponávky ("kársná a čistá" říčka v  Brnĕ) jednu podivnoů příšeru s velkýma očičkama. Pořád mrkala, kecala a dĕlala podivný pohyby, není tedy divu že vĕdec pochopyl že je příšera živá. Dokonce se dozvĕdĕl i její jméno - Bosorlata.
Vĕdec nacpal příšeru do vozíčku (který si "půjčil" z Lídla) a odvezl ju do sklepa, ve kterém dĕlal všelijaké vĕdecké pokusy, při tom mu pomáhala asistentka Euridika (krásná a vášnivá žena).
Příšerka se začala bát a zvláštnĕ křičet, jakbyne, když nad sebou vidĕla rypadlo, kladivo, šroubovák, vrtačku atd.??!!!
Mezitím, slavná detektivka Nattali Žabičková, náhodou procházela kolem výzkumu, kde byl i ten sklep, a slyšela ty podivný křiky. Zastavila se a pozornĕ poslouchala...

C u p i d ? ! !

27. března 2010 v 15:05 | Euridika
"Není všechno zlato, co se třpytí!" - staré, ale pravdivé příslový. To platí i pro Cupid-a, tak si dejte pozor! Protože, jaro je tady, všechno kvete tak i naše srdíčka a mohlo by vám se stát nĕco podobnýho jak lidem v tomto videjku, hahaha…
Tak, abyste neřekli že jsem vás neupozornila!!

Smích, smích…a zase smích

15. února 2010 v 17:38 | Euridika
Smích, smích…a zase smích. Smĕjte se i když Vám není do smíha, možna ne hned...ale pozdĕji určitĕ bude.


Ahojka…
 
 

Reklama