BD
BA
puseeeeeeeeek...

R o d i n k a

Leo, šťastné narozeniny!

7. října 2010 v 17:17 | Euridika
11. října budeme oslavovat Leove (můj vnuk) první narozeniny. Chodí jak veliký, zvyká se do školky, nĕkdy se ještĕ uklidňuje s matčiným ňadrami, nápodobuje svoju sestřičku Elenku, první  jeho slůvko bylo - mňam (bude do naší rodiny, hahaha)...atd.
Leove narozeniny
Ahojka...

Spinkám

2. září 2010 v 20:48 | Euridika
Krásnĕ, vesele a sladce (spoustu všelijakých sladkých dobrůtek) oslavili jsme dceruščiny narozeniny. Znamená, všechno dobře dopadlo. A vidĕli jste už nĕkdy že takhle zaspalo nĕjaký miminko, jak můj vnouček Leo???

Zase autobus

26. srpna 2010 v 10:45 | Euridika
Zítra zase jedu do Záhřebu. Tentokrát budeme oslavovat narozeniny mé starší dcerušky. Buďte hodní a veselí.

Popelčiný střevíčky

19. srpna 2010 v 17:34 | Euridika
Vrátila jsem se ze Záhřebu a dopadlo to celkem dobře. Zjistila jsem že budu rok dostávat peníze z pracáku (ne hodnĕ ale přeci dostatečnĕ). Bylo mi krásnĕ s dĕtmy a vnoučaty. Chodili jsme na procházky, hráli jsme se a hodnĕ mazlili.
Leo, můj vnuk, za chvilku bude sám chodit a pořádnĕ mĕ kousl do rtů, hahaha. Elenka, moje vnučka, popřála si sklenĕné Popelčiný střevíčky, tak je budu muset shánĕt v obchodech. A co je u vás nového?

Nic nového

27. července 2010 v 19:25 | Euridika
Nebudu vás už obtěžovat se svými problémy. Jen vám dám vĕdĕt, že ještĕ nic nevím. Jsem unavená z cestování, potřebuju trochu klidu ale zatím nic z toho. Moje vnučka Elena bude mít narozeniny (30.07.) ale v neděli ho budeme oslavovat, tak opět pojedu do Záhřebu v sobotu.

Vasko da Gama?!

29. května 2010 v 15:45 | Euridika
Moje drahá mladší dceruška Edita, už má konečnĕ malého kocourka, jmenem - Vasko. To jméno dostal protože je veliký zvĕdavec (pozitivní zvĕdavec!) jak i Vasco da Gama. Ale pochybuji že náš Vasko obepluje Afriku, hahaha. No, nikdy se neví, že?

Dárečky pro vnoučata

18. května 2010 v 10:59 | Euridika
Drazí přátelé, moje vnučka Elenka byla moc šťastná když vidĕla šatečky! Hned si je vzala na sebe a já fotila.Vždycky donesu dáreček pro vnučku i pro vnuka a mám z toho velkou radost.Vnuk Leonard už ma půl roků, má čtyři zoubky, sedí, stojí a pořád se usmívá.Vnoučata jsou zdravé, veselé a co je nejhlavnĕjší...ani trocha lásky jím nechybí.

Moje malá princeznička a můj malý princ

10. května 2010 v 19:49 | Euridika
Tak, už jsu zase tady! Škoda že nĕkteři nevidĕly videjko. Slíbila jsem vnučce že ji koupím růžové šatečky ve kterých bude vypadat jak princezna. Slib je slib, že? A tak jsem šatečky hned koupila. Ale né jenom to, kopila jsem i ještĕ nĕco k tomu aby Elenka opravdu vypadala jak princeznička. Co mislíte, budou se jí libit? Kromĕ toho, koupila jsem nĕco i za vnuka, tak jak vždycky.

Křtiny

22. února 2010 v 23:56 | Euridika
Můj malý vnuk byl pokřtěn. Vůbec neplakal, nýbrž se pořád smál a "žvanil". Bĕhem doby, pokud trval křest, knĕz byl okraden! Na štĕstí, v penĕžence nemĕl hodnĕ penĕz, a mobilní telefon, nebyl nový.
Poté jsme všichni šli do restaurace kde jsme strávili příjemné chvíle s hlavním účestníkem - s mým vnukem.

Důvody pro mé časté odchody do Záhřebu

1. února 2010 v 22:58 | Euridika
Na těchto fotografiích jsou důvody pro mé časté odchody do Záhřebu:
 
 

Reklama